Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 900 telefonhoz...

Lajospapu kérdése:

Nokia lumia 900 telefonhoz temakat szeretnek, hogyan?

Figyelt kérdés
Nokia lumia 900 telefonomhoz talaltam nehany nagyon klassz temat az interneten,de az ottani leirasok szerint elobb a szamitogepre kell letoltsem es aztan a telefonra masolni.Megprobaltam ezt a modszert viszont a Zune amely az egyetlen program amellyel csatlakoztatni tudom a telefont a pc-hez nem latja a temakat,sehol sem tudom megkeresni a programban ,hogy atmasolhassam a telefonra oket.Probaltam a telefonnal letolteni de nem mukodik,hibauzenettel,hogy a fajl formatum nem kompatibilis a wp-vel.Ha valaki tudna segiteni azt nagyon megkoszonnem.
2012. aug. 18. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg, Zune-al nem tehetsz rá semmi ilyesmit, viszont ha elküldöd magadnak e-mailben, akkor onnan letöltheted, és rajta lesz a telefonon. De nem biztos, hogy témát egyáltalán lehet tenni rá.
2012. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi az infot,es sem vagyok biztos benne,csak keresgettem temakat es talaltam sokat kimondottan ehhez a telohoz,ebbol gondolom h talan .....azert megprobalom amit javasoltal,hatha bejon.Megegyszer koszi:D
2012. aug. 18. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem veszthetsz semmit,. :D
2012. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!