Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a manó van a HTC wildfire...

Mi a manó van a HTC wildfire S telefonommal?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban meghülyült. Először azt jelzi hogy az eddig letöltött és folyamatosan használt alkalmazásaim már nincsenek rajta, aztán ha újra indítom akkor meg ott vannak. Meg az a mániája, hogy mikor felteszem tölteni a laptopra, akkor eddig csak simán rákérdezett, hogy miként csatlakozom (csak töltés, vagy lemezmeghajtó, illetve egyebek) most meg kapásból lemezmeghajtóként érzékeli. És még sorolhatnám őkelme dilijeit, de nem akarom. Valaki látott már ilyet?

2012. aug. 18. 22:12
 1/6 anonim válasza:
Èn láttam ilyet,nekem is ilyen telóm van:DD.. de olyat nem,h ezt csinálja.
2012. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha annyira zavar (valószínűleg szoftveres bug, az androidos telók 80%-ánál előfordul), akkor lementesz mindent, és hard reset.

Menü-beállítások-tárhely-gyári adatok visszaállítása.Alapesetben nem törli az SD kártya tartalmát, hacsak nem pipálod ki mellé ezt az opciót.

2012. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Viszont a telót gyári állapotba fogja pofozni, így érdemes a névjegyeket, telefonszámokat, smseket, vagy amit akarsz a telefon memóriából, szinkronizálni a gmail fiókkal, vagy sim-re menteni, vagy kiírni papírra, stb.
2012. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon tök jó! Akkor szerintem marad a papíros megoldás, már csak azért is, mert annyira nem értem ezt az egészet, hogy csak na. Vagy még annál is jobban.

De nagyon köszönöm a hasznos választ. Én mondjuk arra gondoltam hogy szoftver frissítés kell, de így jobb, mert azt sem tudom, hogy azt hogyan kell csinálni.

Még a végén valami fatális hiba folytán betörök egy USA-s titkosszolgálati szerverre, és jönnek értem a nyakkendősök. Na akkor végem lenne.......

2012. aug. 21. 21:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt sem lenne rossz tudnom, hogy mi az a szoftveres bug......
2012. aug. 21. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Szoftveres bug - ez egy zsargon/szakmai argo, akkor mondjuk ha a teló elkezd magától hülyeséget csinálni.


Mégegyszer mondom, a gyári visszaállítással meg fog szűnni a problémád, ha ez csak a mostani időszakban kezdődött el.A sok alkalmazás telepítés-törlés, és maga az instabil android operációs rendszer képes néha megőrülni.És ezek között még a HTC optimalizálja a legjobban a gyár androidot...


Menü-beállítások-tárhely-gyári adatok visszaállítása.


Még egyszer mondom, hogy semmi bajod nem fog származni belőle, max megint normálisan fog működni a telefonod.Viszont mindent, ami nem a sim kártyára van másolva, telefonszám-névjegy, azt másold át, illetve minden fontosat, amit nem akarsz elveszíteni, azt mentsd ki a gépedre, szinkronizáld le a google fiókoddal, etc.


Akár szoftvert is update-elhetsz: menü-beállítások-névjegy(ha jól emlékszem) menüpont alatt van valahol a frissítések keresése.Net kapcsolat kell a telóra, ha van elérhető frissítés, akkor szólni fog, és máris lehet letölteni.Erősen javasolt a WiFi.


De ha ennyire nem értesz hozzá, akkor nem biztos, hogy egy androidos telefon volt a legmegfelelőbb választás.

2012. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!