Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az xperia ray-ről?

Mit gondoltok az xperia ray-ről?

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 22:47
 1/10 anonim válasza:
Ár/érték arányt nézve nagyon jó. Szép és könnyű telefon. A kijelzője valami eszméletlen gyönyörű és a mérete is pont jó. Szerintem simán megéri az árát!
2012. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megéri megvenni, indokot már elmomdták.
2012. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy egy teljesen vállalható, f*sza cucc.

Jó az ár-érték arány, hardveresen megfelelő teljesítményt nyújt egy átlag felhasználónak, a Sony supportja b*romi jó.

Szvsz megéri megvenni.

2012. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Sony-k a legjobbak a csúcskategória alatt. Szerintem ez mindent elmond.
2012. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért kicsit erős, hogy a Sony a legjobb. Titeket nem zavar a kijelző mérete?
2012. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amiért hWVGA felbontása van 3,3"-as kijelzőn, azért nem.Ez az egyik.A másik, a ray méretét tekintve a kompakt telók közé sorolható.A harmadik meg az, nem tudom, hogy ezt te hogy látod utolsó, de nem mindenki kosarasként születik.

És végül, ha egyszer válaszolsz valahová, akkor a kérdésre válaszolj.


Sorry az OFF-ért.

2012. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De árban és tudásban nincsenek szinte jobbak nála. Fura, hogy valaki azért képes 1 kérdéshez hozzáírni, hogy egy totál nem odaillő választ adjon.
2012. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

?


"Mit gondoltok az Xperia Ray-ről?"


Kicsi. És nem születtem kosaras méretűnek, csak miután az ember használ néhány 4-4,3"-os telefont, a 3,3 már kényelmetlen lesz.

2012. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem ray telefonom én nagyon szeretem kicsi kényelmes ( szeretem a nagyobb kijelzőt de viszont azt meg nem ha nem fér a be a zsebembe) sokat tud meg szép igényes kidolgozású
2012. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elég jó véleményeket olvastam róla.Szeretném tudni mit veszek.A teszteket is olvastam ott sem írtak rosszat.De tisztába akarok lenni a dolgokkal.Kössz az infót.Így már nyugodtan mehetek vásárolni egy ilyen telót.Amúgy sony ericsson fan vagyok.
2012. aug. 21. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!