Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ment le pl az S2 ára...

Miért ment le pl az S2 ára használtan 80e-re?

Figyelt kérdés
Oké, hogy itt vannak a 4 magos szörnyek, de attól még jó telefon marad, bár a vélemények elkülönülnek itt.
2012. aug. 18. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan veszít az értékéből. Hisz már "öregszik" telefon a jelenlegi "dobd ki, vegyél újat" elvek miatt. Én a mai napig is ilyet szeretnék venni, dehát a malacka nem elég kövér hozzá.
2012. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindig jön egy nagyobb, erősebb, gyorsabb, jobb, és ahogy az előző is mondta, ezek miatt szépen, folyamatosan esik az ára akarva-akaratlanul.
2012. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz, ez több embernek jó dolog is lehet, mert egyre többen juthatnak hozzá.
2012. aug. 19. 00:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen többen jutnak hozzá de mint s2-sem teljesít ma úgy mint régen!


Régen a Nokia3410 korában az volt a jó és sokan hozzá jutottak aztán jött a felnyitható teló meg a csúsztatható majd az érintő képernyős hidd el egy idő után ez sem fog olyan jónak számítani ;-)

2012. aug. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
két hónapja 70-ért adtam el telenoros függő s2-met...újonnan láttam már gsm boltban 85-89ezer körül asszem...ez van...
2012. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Többen írták már, hogy nem fejlődtek annyit, hogy nagyone kelljen cserélni, és itt ni csen annyi változás, mint a kagylómobiloknál.
2012. aug. 19. 06:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát azért fejlődtek. HD kijelző, 4 magos processzor, 2 magos S4, NFC, és a többi.
2012. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!