Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új telefont de nincs semmi elképzelésem róla hogy milyet szeretnék, milyen jó. 14 éves lány vagyok. Most éppen Samsung fehér dívám van. Linkeket is küldhettek!! :)

Köszi! ^^



2012. aug. 19. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Pl ezt:


[link]


Teszt, és további képek, és videó, és egyebek:


[link]


Ha újan esetleg már nem kapni(tavalyi modell és valószínűleg kifutó termék), akkor a www.hardverapro.hu oldalon tucatjával vannak eladók, garis, újszerű, alig használt darabok minden tartozékkal, stb...

2012. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. aug. 19. 00:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy megkérdezem, de hogy hívnak?

Amúgy SE Xperia Mini Pro.

2012. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Merci :) amúgy én a Sony Ericsson Live with walkman-t néztem ki de nem tudom még eldönteni.. :/
2012. aug. 19. 00:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért szerintem egy árat is mondhatsz, mert így tudjuk, hogy mi a határ.
2012. aug. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legutoljára a Live vagy 3-4 ezerrel drágább volt a T-nél, mint a mini pro, és semmi nem indokolja ezt az árkülönbséget, lévén, hogy koppra ugyanaz a hardver van mindkettőben.A mini pro mellett szól még a kicsúsztatható gwerty billentyű.
2012. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
max 70-75.000 ft körül kéne. a xperia mini pro-t azért nem akarom mert egyik bnőmnek az van és nem annyira jó...
2012. aug. 19. 14:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Sony Xperia U, vagy Sola esetleg?
2012. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sony Xperia U-t néztem az tetszik meg tesóm is azt javasolta!! :) Lehet hogy azt fogom kérni!!
2012. aug. 19. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!