Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik mindig az...

Miért nem működik mindig az érintőképernyő?

Figyelt kérdés
SE xperia X8am van és az érintőképernyő egyre többször nem reagál, aztán ismét magához tér. Mit kéne tennem? Néha megbolondul, sms írás közben pl nem azt nyomja amit szeretnék!

2012. aug. 19. 10:33
 1/4 anonim válasza:

mennyi idős a telefonod?

Nagyon valószínű azért mert ezek a telefonok nem felsőkategóriásak ha nem tartod tokban,sérül a képernyő felszín nekem hetente kétszer háromszor fordul elő(én még elviselem,)

De ha neked gyakrabb akkor lehet hogy már csere érett!

2012. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xperialaci ***** válasza:
nekem is x8 am van és esetleg nincs rajta valami nagyobb karc?De ha nincs akkor szoftverfrissítsd aztán kapcsold ki vedd ki az aksit és aztán tedd vissza és kapcsold be így talán jó lessz mert én is így szoktam csinálni ha valami van vele.
2012. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi karc, vigyázok rá, körülbelül 1,5 éves. Néha érzékeli a kezem, néha nem. Frissítettem is de az sem segített :( Van hogy egy helyre nyomok és máshol érzékeli, van amikor semmit sem érzékel, de van amikor tökéletes. De pár napja mindennapossá vállt ez a hiba!
2012. aug. 20. 12:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Most már folyamatosan világít a kijelző és lemerül így egy nap alatt...
2012. aug. 21. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!