Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennybe kerül egy samsung...

Mennybe kerül egy samsung galaxy mini?

Figyelt kérdés
aki tud inkább oldalt linkeljen! :) köszi
2012. aug. 19. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Tanuljátok már meg használni azt a kib*szott guglit...

ennyire lustának lenni hogy lehet?

[link]

2012. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát képzeld már rákerestem és valamiért nem írta i nekem egyébként nem írtam volna ki ha ott megtalálom szval rohadt sokat segítettél...
2012. aug. 19. 13:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Rákerestél és nem adott ki semmit? Komolyan mondom néha az eszem megáll...
2012. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha googleben nem tudsz megkeresni egy ennyire egyszerű dolgot, hát inkáb nem is ajánlok neked telefont, azt sem tudnád kezelni. mellesleg megsúgom, amit te keresel a világ egyik legszarabb telefonja relatíve drágán, lehet venni ezért sokkal jobbat...

amúgymeg : [link]

"galaxy mini"-re első találat, kb 5 másodperc alatt megvolt, gyorsabban mint ezt a f@sz kérdést kiírni...

2012. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő: b+ te is olyan kurv@ okos vagy ezt az oldalt már megtaláltam csak nkem ez nem jó
2012. aug. 19. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:
te tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak tetteted? megkérdezed menyibe kerül, belinkelnek egy jó oldalt erre nem jó.... akkor mi kell áruld már el??.....
2012. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ott vannak az árak, ennyire hülye nem lehetsz hogy nem látod. vagy esetleg kib@szott szolgáltatós kell neked? telenoros vagy tmobilos?

[link] kib@szott 30ezer

[link] kib@szott 40ezer

2012. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tmobilos link el lett cseszve, itt van:

[link]

de még mindig hülye vagy

2012. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ár ne írjatok választ mert szart se tudtok mert a google az szar nekem nem google kell de mindegy és már ne küldjetek választ nincs szükségem a kritizálásotokra!
2012. szept. 2. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!