Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. Mit tegyek?

S. O. S. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beleejtettem az Iphoneomat a kutyám vizes táljába, és most nem jó a hangszórója. Nagyon ideges vagyok, kérlek mihamarabb válaszoljatok! Negyed órája történt kb a dolog. Ha kiszárad, van esély, hogy megint jó lesz?

2012. aug. 19. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerviz.Mégpedig azért, mert az iPhone-t nem tudod házilag szétszedni.És ha a hangszórót elérte a víz(lehet, hogy csak eldugult), akkor sanszos, hogy mélyebbre is bejutott, ami majd az alaplapot tudja gallyra vágni.

Az a baj, hogy kiszárítani sem nagyon tudod, amennyi idő alatt meg kiszáradna rendesen, annyi idő alatt meg jöhetnek újabb gondok is.

2012. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

iDokihoz vidd gyorsan

[link]

2012. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy másikat. A garanciaszervizben élből elhajtanak ilyen problémával és amúgy is kétlem, valaha ez még telefon lesz.
2012. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!