Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan telefonra, amelyiken...

Olyan telefonra, amelyiken nincsen Wifi, abba esetleg tudok szereltetni? Ez nekem mennyibe fog fájni? Xdd

Figyelt kérdés
Negatív komikat mellőzzétek. :) Köszönöm. :) LG-m van.
2012. aug. 20. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyet nem lehet csinálni!
2012. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mintha autóba akarnál utólag rakétameghajtást szerelni.

Marha nagy munkával minden lehetséges, de ésszerűen ez nem megoldható. Nem szokták neki előkészíteni a helyet a telefon áramkörén, utólag meg csak pimpelni lehetne bele.

2012. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos csak új, gyárilag beépített WiFi adapterrel rendelkező telefon vásárlásával orvosolható ez a probléma.
2012. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem köszi mindenkinek. csak mintha már hallottam már volna erről. de okés..akkor semmii :)
2012. aug. 20. 14:01
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor jobb, ha inkább veszek 1 telefont, ami Wifi-s? mert többe van ha építtetek? de m1 is majd inkább veszek makkor :dd
2012. aug. 20. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, :D vegyél egyettt xd
2012. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az lesz :DD
2012. szept. 8. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!