Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SEGÍTSÉG! NAGYON FONTOS! Mit...

SEGÍTSÉG! NAGYON FONTOS! Mit csináljak, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

a telefonomon (xperia ray) csak segélyhívást fogad, családtagok hívtak és azt lehetett hallani, hogy 'pillanatnyilag ezen a számon felhasználó nem kapcsolható'. És nem ez az egyetlen baj.. Nem csatlakozik se a facebookhoz, se a youtubehoz (alkalmazások) és a böngészőt sem hozza be. A facebook reggel még bejött, bár nem itthon, hanem bent városban. a telefon képernyőjén jelent meg egy kis sárga háromszög, azt lehúzom és azt írja ki, hogy 'nincs szolgáltatás, Kijel. hálózat (Telenor HU)nem érhető el. Ráadásul a térerő jelzőnél is egy kis piros kereszt van. Persze amikor sikerült behozni a facebook-ot, akkor engedélyezve volt az adatbaroangolás a beállításokban. Ugyanezt megcsinálom, és semmi..

KÉRLEK segítsetek, nagyon megköszönném!:)


2012. aug. 21. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem repülő üzemmódban van.
2012. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet letiltották.
2012. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
neem, azt már néztem, nem lehet letiltva, ma vettük:D
2012. aug. 21. 17:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ne szarakodj, 3 napon belül cserélik.
2012. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vidd vissza holnap. Azonnal kell egy másik, evvel megegyező típusú készüléket adniuk. Ez viszont csak az első 3 napban érvényes.
2012. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
otthon nem működött.. viszont bejöttem a közeli városba, és itt hibátlan minden! valami vagy elvan állítva, és rendbe lehet hozni a szolgáltatónál, vagy a szolgáltató hálózata szar abban a faluban, vagy a mobil szar.. de ha itt városban hibátlan, akkor csak nem a mobil szar.. de bevisszük ma, és ha nem tudnak valamit csinálni vele, úgyis kötelesek kicserélni!:)
2012. aug. 22. 08:28
 7/12 A kérdező kommentje:
ja és itt bent a hívás is tökéletes, rájöttem nagy nehezen, hogy térerő nincs, és így fogadja csak a segélyhívást.. nem lehetek ilyen szerencsétlen!:)
2012. aug. 22. 08:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Lol. Hol laksz te egy barlangban, hogy nincs térerő?
2012. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen, sajnos te vagy a szomszédom
2012. aug. 23. 11:50
 10/12 A kérdező kommentje:
a telefon teljesen hibátlanul működik, csak át kellett állítani valamit:) de az aksi miért csak max. 2 napig bírja? vagyis egész éjszaka töltőn volt, de már csak félig jelzi a mobil, hogy fel van töltve
2012. aug. 23. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!