Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson xPeria x10 Mini...

Bogii10 kérdése:

Sony Ericcson xPeria x10 Mini Pro milyen árban van? Zenehallgatásra, facebookra, Msn, játék. Stb. Ezekre megfelel?

Figyelt kérdés
Zenehallgatásra, facebookra, Msn, játék..stb.. Ezekre megfelel?

2012. aug. 21. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég elavult, használtan 20-körül láttam néhány darabot a neten, de ez egy kicsit sok érte.

Zenehallgatásra jó, facebookra jó, msnezeni is lehet rajta, az egyszerűbb játékok még elmennek rajta, a stb. alatt meg nem tudom mit értesz. Ha megteheted inkább az utódmodellt válaszd az xperia mini pro-t.

Vagy ha ilyen áron akarsz telefont venni akkor egy ZTE Blade jobb választás az x10 mini pro-nál.

2012. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15.000Ft körül van egy csomó a hardveraprón. De manapság már nem túl erős, nem ajánlott sem ez, sem a ZTE.
2012. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez van, nem mindenki él olyan jól, mint mások
2012. aug. 22. 12:27
 4/6 LidoKain válasza:
ha jó telefont akarsz, akkor ilyent semmiképp se veszel, akkor se, ha másra nincs pénzed...nekem is ilyen van...most vittem be ma negyedszer a vodához szervizbe, mert egy hulladék trágya!!!!
2012. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LidoKain válasza:

Ja, részletezem miért mondtam ezt! Utcán telefonálás közben kihangosodott, miközben lefagyott a kijelző, ezért nem tudtam visszaállítani a kihangosítást, de még a hívást se megszakítani...ki kellett vennem az akkut...ez a 2. szervizelés után volt már...

azt már nem is mondom, h általános hiba, h gépelsz a billentyűzeten este, aztán fogja magát a világítás miközben nyomkodod és kikapcsol, szal ha nemtod mi hol van, akkor percenként várhatsz...

böngészni, ha kinyitod a billentyűzetet ne kapkodd el az írást, mert egyből számokat ír aztán visszaugrik a sor elejére, h folytassa betűvel az írást, nehogy egyből javítani tudd és legyen majd fél perc egy mondat a facen...

játékra elég lassú, mert amőbán jewels starson kívül nem sok értelmes megy el rajta..kicsi kijelző ráadásul a tudása se túl megfelelő...

msnezni lehetne, de folyamatos használat5 mellett max 4 óra alatt lemerül...100%-ról!!!

ja igen, az enyém szereti elfelejteni, h benne van a sim kártya és már beírtam a pin kódot...

na meg rendszeresen lefagy mindenféle futtatott folyamat mint pl maga az Android rendszer!!! v a desktop...

inkább vennék egy nokia 3310-est ennek a tudásnak a fejében és maradnék a gépen való netezésben... 40k HUF-ot fizettem érte újonnan, de rohadtul megbántam!!

2012. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. aug. 27. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!