Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy új telefont használok. Ciki?

Egy új telefont használok. Ciki?

Figyelt kérdés

Én utálom az érintőképernyős szarságokat, eddig ilyenem volt, de tönkrement.

Egy gagyit kértem, ami régen a családba volt használható. imádom, mert fényképezni is lehet, meg zenéthallgatni. csak egy a baj: jön a suli. és hát ez ugye "gáz". mert a külseje is ugye olyan.. tudom hogy nem a többiek véleménye számít, de hát már a tanároknak is olyan van..

szóval... mit tegyek??



2012. aug. 21. 19:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
a zöld fekete most a menő.. :D
2012. aug. 22. 12:23
 12/14 kisvuk29 ***** válasza:

Tudod mit csinálj?

Vegyél valamilyen strapamobilt.(okos vagy sem az mindegy csak bírja az ütéseket is.)

Járj kettővel suliba.

Ha valaki kiröhögné a nokia-d akkor dobd meg a strapatelóval.

Ha ezután még "cikinek" tartja hülye.Ne aszerint vegyél telót,hogy másnak tetszik vagy sem.A tied és használd.

2012. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Sztem nem gáz. Am meg nekem már volt jó pár darab és féle érintős telón és mindet elejtettem. Volt hogy vízbeesett, repült vagy 5 métert és ráesett az útra meg mikor már untam azzal szórakoztunk haverjaimmal, hogy dobáltuk egymásnak és mégis semmi baja se volt. Úgyhogy én azt se nagyon étrem, hogy vkinél hozy tud egy kissebb ütődéstől széttörni meg minden. Am meg ez a teló amid van az teljesen jó mert sztem ezek a fajta nokiák nagyon erősek
2012. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mikor 6. osztályba jártam, akkor 3310-essel jártam, és még jópáran.. :D

Oké, hogy most van választék, de ha neked ez vált be, akkor ennyi az egész. Amúgy meg nem gáz, mert minek komolyabb telefon? Nem használja ott úgyse senki sem másra.

2012. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!