Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért késik a SonyEricsson T707?

Miért késik a SonyEricsson T707?

Figyelt kérdés

Ugy volt h első negyedévbe megjelenik...de már julius van és azt mondták h még pár hónap...

Másik! ha véletlenü megjelenik mik lesznek a gyárilag hozzárakott tartozékai?


2009. júl. 24. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj... de eléggé vicces vagy. Először is honnan tudná bárki is, hogy miért késne? Feltehetőleg fejlesztés...

A gyári tartozékok töltő, papírok, fülhallgató (nem jackes), telefon, stb, ami a legtöbb mobilhoz. Kártya nincs hozzá alapból.


Ja mégegy kis apróság a végére... Google első találata t707-re egy nagybetűs márciusi cikk: Megérkezett a T707


Vaterán is árulják... :)

2009. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gyártási komplikációk

későn észrevett hiba

vagy még nincs elgendő darab hogy internacionálisan egyszerre tudják kiadni


tartozékok terén magyarországon ne várj csodát max egy fülest kapsz töltőt aksit ennyi...

2009. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Ha nem tucc értelmeset irni akkor k*ssolj m énis tom,h mik vannak irva hova és azt is h hol árulják csakhogy bementem SE boltba ahol elösszőr azt mondták h pár hét mulva lesz, párhét mulva meg azt pár hónap. És képzeld épp ezért kérdezem m h márciusban irták h kéne lennie de kib*szottul nincs még juliusban sem. És képzeld ha a saját márkaboltjuk nem meri piacra dobni addig nem is igen merem megvenni. Arrol nem is beszélve h amiket árulni azok közül legtöbb külföldről van behozva tehát nincs benne magyar menű + ha ugy nem merik kidobni igy gondolom h vmi baja van nem? uh jó lenne ha nem oktatnál ki.

Jah és még vmi: esetleg aki a SE nál dolgozik az tudhatja h miért nincs (simán késik a szállítás vagy vmi gyári hiba miatt visszahivták...) nah erről ennyit....

2009. júl. 26. 22:17
 4/7 A kérdező kommentje:
hát a W580i-hez volt kártya is (512es) uh. nemtom h ez miért hülye kérdés...
2009. júl. 26. 22:18
 5/7 anonim válasza:
nemtudom,de én is nagyon várom már hogy megjelenjen..márciusra volt meghirdetve.amúgy nem hinném,hogy gyártási hibás,mivel külföldön már elég sokat adtak el belőle,és eddig nem hallottam sehol felháborodást,hogy nem működnek.youtubeon is vannak róla vidik,egész szépen működik..amúgy elég drága ahhoz képest hogy mennyit tud:S..engem amúgy az is érdekel hogy szolgáltatónál,mint pl pannon,mikor jelenik meg?gondolom ezt nem tudja senki:(írj légyszi egy üzit majd ha te megtaláltad SE márkaboltban,vagy bárhol,magyar nyelvű menüvel megbízható helyről:)és amúgy még nekem az a furcsa,hogy mozgásérzékelő van a kamerájában,és ugye egy kézmozdulattal el lehet utasítani egy hívást.de pl ha tokban van s kiveszem miközben csörög,és ugye elviszem a kezem véletlenül a kamera előtt,akkor is elutasítom akaratom ellenére is a hívást?tudom hogy elég sötét kérdés,de érdekel:$
2009. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy valami 10 éves hülyegyerek vagy :) Tanulj meg írni, aztán szokj le a káromkodásról, addig nemkapod meg a cuki telefonod anyucitól amiért kimostad a zoknidat...
2009. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen anyucitól megkapom...kár h a szülim nem élnek és sokad dolgoztam h férre tudjak tenni telofonra amit nem mggondolatlanul mellényzsebből fizetném ki. De köszi. Sztem elolvashatnád a tapintatosságról szóló könyvek eggyikét... :'(
2009. júl. 27. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!