Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vagy Htc One X?

Agressor20 kérdése:

Samsung Galaxy S3 vagy Htc One X?

Figyelt kérdés
Telefont akarok venni, és erre a két telefonra esett a választásom, csak dönteni nem tudok, nagyon hajlok az S3 felé, de sokan mondják h nem jó, nekem meg a Htc nem tetszik annyira.Véleményeket szeretnék a két telefonról.

2012. aug. 22. 01:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem s3am van és teljesen meg vagyok elégedve vele, gyors,sötétben is szép képeket csinál,a kijelzője is szép és nagy,egyszer sem akadt meg nekem eddig,és kib@szott gyors lesz meg tökéletes ha kijön rá a jelly beam amit már alig várok:)
2012. aug. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17/F első voltam
2012. aug. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
One X. Minden téren jobb, és még olcsóbb is.
2012. aug. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
En is az S3at vennem, peldaul a jobb termektamogatas miatt...
2012. aug. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az one x a jobb.


Olvasd csak el a mobilarena összehasonlító tisztjét.


Ott azt írják, hogy számukra az one x a legjobb, ráadásul még olcsóbb is, ahogy azt Jolinar írta.

2012. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezt igy kijelenteni, hogy jobb, az felelotlenseg, szerintedd jobb...
2012. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Nekem volt One X-em, két hét után eladtam, mert selejtes volt... illetve a többi öt is, amit garancális csere keretén belül kaptam. A kijelzője 10/9-nek szar, hivatalos márkaszervíz ügye nem rendezett, túlmelegedett és az akkuideje siralmas... Mobilarénán nézd meg a fórumot, meg hogy mennyi panasz van rá. Most S3-am van, nem laggol, mint a One X, a kijelző ne hibás, akkuideje mérföldekkel jobb és szebb képeket is csinál. A döntés a tiéd, én csak leírtam a tapasztalatom, mert nekem volt mind a kettő.
2012. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Amúgy az év telefonja az S3 lett...
2012. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez eddigi válaszokat és a tapasztalatokat, sokat segít, az S3 felé hajlok már leginkább. A napokban lehet, hogy meg is veszem:)
2012. aug. 22. 20:17
 10/17 anonim ***** válasza:
15%

Mindekeppen htc one x!

Elonyok:-szebb desing

-jobb proci

-htc sense kezelofelulete sokkal jobb a samsungenal

-olcsobb(nem is kevessel)

-A htc kisebb 0.1 colal ami keves bar igy is csak nagy sebbe tudod betomni(akinek nagy kepernyo kell az vegyen tablat)


A samsung csak azt az elonyt tudja felmutatni hogy lehet a kapacitasat bovitenni,de a htc-nek az a 32gb boven eleg.


Nezz teszteket,osszehasonlitasokat, olvass minnel tobb velemenyt ne csak amit itt ir.

Az s3 csak azert olyan nagy szam mert az s2 nagyon befutott.

2012. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!