Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S vagy Samsung...

Sony Xperia S vagy Samsung Galaxy S Advance?

Figyelt kérdés
mind a kettőt kipróbáltam tegnap, és hiába az Xperia S 1,5 Ghz-je, az S Advance gyorsabb volt.
2012. aug. 22. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig Xperia S jobb, gondolom boltban próbáltad ki. Ott meg mivel össze vissza nyomkodja bárki, fotóznak vele, lehet, hogy az amúgy gyors teló teljesen le van lakva 2 hónap alatt, másik meg lehet csak 1-2 hete van kinn, vagy kevésbé próbálgatják.
2012. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen boltban próbáltam ki. Akkor ezeknek nem kell hinnem? Mert az Xperia S-nek még a menüje is akadt és a Google-t lassabban hozta be mint az Xperia X8-am.
2012. aug. 22. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendeltetés szerű használattal az Xperia 1,5x biztos tovább bírja, nekem galaxy minim volt és most egy xperia minim van(x10) és a galaxy úgy belassult egy-két egyszerű játéktól, xperiara legalább több játék fér :D
2012. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sony jobb
2012. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Xperia S jobb. Legközelebb ha boltban próbálod ki, nézd meg a nyitott alkalmazásokat. Én mindig úgy kezdem, hogy kilövöm az összes megnyitott alkalmazást, és úgy máris gyorsabb.
2012. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!