Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, ha a HTC telefonom...

Mit tegyek, ha a HTC telefonomon elfelejtettem a kepernyőyáró mintát, és a google fiókomba sem sikerül bejelentkeznem?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve, és mostmár csak a google fiókba való bejelentkezéssel sikerülhet, viszont abba sem tudok bejelentkezni.

2012. aug. 22. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hat oszinten szolva lehetsz is, ezen mar sok minden nem segit, majd egy reset..
2012. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Hogy lehet egy olyat elfelejteni amit elvileg naponta többször is használsz?


Valami telefont találtál valahol és nem tudod feloldani?

2012. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De mi lehet annak az oka, hogy nem müködik a google fiókba való bejelentkezés??
2012. aug. 22. 12:20
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, saját telefonom, de most volt beállitva egy minta képernyőzárnak, és idegességemben elfelejtettem...
2012. aug. 22. 12:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj rajta egy teljes visszaállítást, ha esetleg leírnád a HTC pontos tipusát, hamarabb tudnánk válaszolni, hogy hogyan.


Mondjuk kissé érdekes szerintem is, hogyan lehet elfelejteni olyat amit naponta talán 10-20* is használsz.

2012. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

HTC Sensation (Z710E)

Amúgy meg mondtam hogy azért, mert nemrég volt lekódolva mintával, és hát elfelejtettem...előre is köszönöm a hasznos válaszokat!

2012. aug. 22. 12:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyik haverom szórakozott a menüben, és ő is véletlen beállított egy mintát, és nem tudta mi az, szóval ha nehezen de lehetséges, hogy ne tudd a saját mintádat. Ő bevitte egy mobiloshoz, és ott megcsinálták neki.
2012. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"nemrég volt lekódolva mintával, és hát elfelejtettem"


Menj orvoshoz, ha ennyire nem jó a rövid távú memóriád...

2012. aug. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egyik haverom szórakozott a menüben, és ő is véletlen beállított egy mintát, és nem tudta mi az, szóval ha nehezen de lehetséges, hogy ne tudd a saját mintádat."


És a google mail címed és a jelszavad se tudod, hogy feloldd. .nyátokat...:D

2012. aug. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem is pontosan ez történt csak nekem Samsung galaxy s 2-n teljesen kétségbe vagyok esve hogy nem sikerül belépnem a google fiókomba
2013. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!