Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s-em van. Ha veszek...

Iphone 4s-em van. Ha veszek egy iphone 4G-re való tokot az jó lesz az én telefonomra is?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy tok, és csak iphone 4G-re van. Megvehetem vagy mondjak le róla?
2012. aug. 22. 15:57
 1/8 A kérdező kommentje:
ugyan ez, az iphone4 re is vonatkozik.! az a tok esetleg jó lesz rá?
2012. aug. 22. 15:59
 2/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy iPhone 4G. Sima iPhone 4 van.

Attól függ egyébként, hogy milyen tok, mert a 4S hangerőszabályzói kicsit feljebb kerültek. Küldenél képet róla?

2012. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

ez lenne az (:

2012. aug. 22. 16:04
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

ez is

2012. aug. 22. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked sem adtam volna iPhone-t amíg nem tanulod meg HOGY NINCS IPHONE 4G !!!!!
2012. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy te mit csinálnál de az is hogy ha megnyitod az 1. Linket akkor 4G-t ír. Ezért is kérdeztem mert szerintem sincs. Gyökér... A kérdésre válaszolnál inkább mint hogy megcsillogtatod a bunkóságodat. :))
2012. aug. 22. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:
G csak iPhone 3GS-ig van!!!!Olyan hogy iPhone 4G NINCS.Az ebay valszeg elírhatta.iPhone 4 meg iPhone 4s létezik csak.De különben nem lesz jó rá mert a 4s-en az oldalán található gombokat elcsúsztatták kicsit a 4-hez képest.Úgy hogy inkább nézz iPhone 4s-re tokot mer a 4-es tokja nem valószínű hogy jó lesz.
2012. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egész a hangerőszabályzókon áll, vagy bukik. Kéne látni hozzá a tok oldalát, mert VAN olyan tok, ami mind kettőre jó.
2012. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!