Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van különbség ha a telefonom...

Van különbség ha a telefonom wifi-ről vagy a gyári szoftverrel usb-ről frissítem? (Android)

Figyelt kérdés
első androidos telelefonom, előre is köszönöm a váaszokat!

2012. aug. 22. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

WiFi (OTA):

Megmaradnak az adataid

PC:

Vagy megmarad, vagy nem. (Úgy tudom, csak a Sony engedi megtartani)

2012. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, és adatokba az app-ok is beletartoznak ugye? .. Bár én inkább az USB-t fogom választani, mert félek hogy megszakad a wifi akárcsak másodpercekre és akkor kámpec :| ...
2012. aug. 22. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Többek között igen. Ha megszakad, utána onnét folytatja a letöltést, ez nem jelent veszélyt. De jobb törölni az adatokat.
2012. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ!
2012. aug. 22. 20:27
 5/5 anonim válasza:
Nekem is androidos telom van én személy szerint jobban hiszek az usb megoldásban mer sokkal biztonságosabb az adataid meg amugy is le tudod menteni!!!!
2012. aug. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!