Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy hívják, honnan lehet...

Hogy hívják, honnan lehet letölteni azt a telefonos progit amellyel más telójában tudok turkálni (olyat mint a BT info csak ne kelljen elfogadnia az embernek (hallottam hogy van ilyen) )?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 15:50
 1/4 anonim válasza:
74%
én nem hallottam róla de használd a BT info-t azért mert pl akit távvezérelni akarsz attól egy percre elkéred a telefont (pl haverodét)és kikapcsolod a beleegyyezést (szal ne kell beleeggyeznie)
2009. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az megvan de jobb lenne XD
2009. júl. 24. 16:14
 3/4 anonim válasza:
olyan nincs hogy beleegyezés nélkül irányíts telot. de gyakori hogy sokan kikacsolják "hogy állandóan engedélyezni kelljen a kapcsolatot" és ezt szokták kihasználni.
2009. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én ilyet nem ismerek de a bt file managerrel az összes fájljait leszedheted egy rákérdezéssel a hackelt mobilon!

www.getjar.com >teló választása> alk kiválaszt>download on computer. ennyi

2009. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!