Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SGS3 és a HOX a világ legjobb...

SGS3 és a HOX a világ legjobb telefonjai?

Figyelt kérdés

Mert szerintem ez a két telefon viszi a pálmát!

(nálam s3 :D)


2012. aug. 22. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, viszont a HOX jobb
2012. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem is a htc jobb
2012. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az S3. A Samsung sok szoftveres újítást készített, ellenben a HTC-vel. Hardverileg is erősebb. Az anyaghasználata a HOX-nak sem fém.
2012. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hardverileg nem erosebb,nezz tesztet a hox-nak ,4+1 magja van ,es +100Mhz
2012. aug. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aztán majd most a Samsung unpacked-ig volt mindkettő jó, mert jön a Galaxy Note 2, hardveresen körbepofozza az összes eddigit, igen, az S3-at is, majd a HTC-től is várható egy 5, vagy 5,5 hüvelykes kijelzővel szerelt (nyilván a HOX fölött) csúcsteló, és így tovább, és így tovább.Mostanra annyira beindult a mobilpiac, hogy megveszed a legdrágább és egyelőre legjobbat, majd alig fél évnyi vagizás után le vagy sajnálva...


A kettő közl hardveresen az S3, szoftveresen meg a HOX jobb.Egyébként hox helyett HOS inkább.Igaz, hogy csak két magos, de S4-es snapdragon, és hardveres teljesítményben komolyabbat produkál, mint a Tegra3.Bár ez nyilván csak a Benchmarkhuszár vérpistikéknek jó nyálcsorgatásra.Pont az S3 hardverének az elődje van a HOS-ban.


A HOX meg polikarbonát, bár nem tudom, hogy jött ide az anyag, de jobb, mint az S3-on, meg persze a többi Samsungon használt bazári műanyag.Tisztelet a kivételnek.(Wave család és Omnia 7)

2012. aug. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a teszted, utolsó.Nézd meg.Max multi linpackben jobb a hox.Ha már annyira a tesztekre alapozol, legalább hülyeséget ne beszélj.Egyébként meg kit érdekel a tegra3, ha játékon kívül egy 2 magos Snapdragon S4-es is megfingatja?Mint pl. a One S, természetesen.


Még jó, hogy emlegettem a vérpistikéket...csak nem értem minek állandóan szintetikus tesztekre verni a bránert...

2012. aug. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Iphone 4S:)


Persze a sok infomókus a zöld robotra izgul:))

2012. aug. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak engem kerülget heveny hányinger, amikor az androidos szutykok benchmarkjaival hencegnek a vérpistikék? Vagy hogy x+1 magos 1.4gigahertzen?:))


Végülis.. Egyeseknek ezek tökfontos dolgok lehetnek:)

Pl. hogy adott mobiltelefonon mennyire röcög-szaggat az android: kicsit vagy nagyon:))

2012. aug. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha szutyok, ha nem szutyok, amióta van okosteló, meg ezzel együtt linpack, meg antutu, meg smartbech, és a saját telódon is le tudod futtatni, azóta vannak vérpistikék is, nyugi.

Csak akkor már baromságokat ne beszélne...

2012. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!