Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos mobiltelefonra van...

Androidos mobiltelefonra van szükségem, de még sosem volt okostelefonom. Milyen egyszerű kezelésű készüléket ajánlanál?

Figyelt kérdés
Sony Xperia tipo vagy Samsung Galaxy mini? Vagy mást? Mobilinternet megosztása és wifi miatt kell váltanom, amúgy nem vonzanak különösen az okostelefonok.

2012. aug. 23. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sony Live with walkman vagy xperia mini.
2012. aug. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Blackberry?


Tudom lehet nem egy népszerű banda most de amiket felsoroltál arra egész jók+ a BIS miatt az egyik legkisebb adatforgalommal dolgoznak. (persze nem árt megnézni a készüléket mert van nekik agyonbutított Curve sorozatuk meg sok helyen még mindig árulnak milleniumi darabokat mint új készüléket)

2012. aug. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én Samsung Galaxy Minit javasolnék mert nem tul nagy és egészen jo van ajta viszonylag sok dolog meg kezelni sem nehéz kényelmes tartani stb. szerintem galaxy minit vegyél. És ára sem drága.
2012. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a Sony xperia tipo-t ajánlom
2012. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xperialaci ***** válasza:
htc wildfire s,Huawei Ascend Y200,Samsung galaxy mini
2012. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!