Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karcos kijelzőt garanciával...

Karcos kijelzőt garanciával cserélik?

Figyelt kérdés

Csak egy minimális karc van rajta, viszont fényben pont látszódik és zavar.

Garancia nemsokára lejár, szóval még most elvinném, ha javítják.


Illetve ha garanciálisan megcsinálják, hogyan? Úgy tudom, hogy nem tudják javítani az érintőképernyő miatt, lecserélik az egész kijelzőt? Vagy a telefont?


2012. aug. 23. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A karcolásra nem terjed ki a garancia.
2012. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel te karcoltad össze te vagy a hibás nem pedig a gyár és ezért nem csinálják meg ingyen szokd meg kezdetben engem is zavartak de mára már észre se veszem. vagy ha nem meg vegyél bele egy újat.
2012. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Nem tudom egyébként hogy működik a T-Mobile-os szerviz, de ha beviszem oda, de erre nem terjed ki a garancia, attól még megcsinálják pénzért? Vagy van valami jó szerviz?
2012. aug. 23. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!