Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy androidos telefonon miért...

Egy androidos telefonon miért nem lehet a felbontást állítani?

Figyelt kérdés
x10 minim van és még kamerabeállítások sincsenek rajta. Még hogy okostelefon... -.- Valamilyen appal nem lehetne ezt megoldani, vagy bármivel?
2012. aug. 23. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

vagy nem értesz hozzá.

Tegyél fel másik fotós appot.

2012. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szvsz javasolnàm egy hasznàlati útmutató àtnézését az alapoktól...
2012. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

A kamerbeállítások hiánya miatt a sonynál reklamálj. Más androidos telefonoknál van. Persze ezt alkalmazással megoldható pl. fx camera

A felbontás állításnál meg mire gondolsz? A kijelző felbontást? Mert annak állítása egy telefonnál szerintem teljesen értelmetlen. Ha meg a kamera felbontásra gondolsz, akkor az megintcsak olyan dolog, hogy a sony kispórolta a gyári kamera szoftverből, amire egy másik alkalmazás megoldás lehet pl. a már említett fx camera

2012. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült a választ töröltetni.


Attól még van ilyen beállítás a menüben és nem fikázni kéne a sony-t orrba-szájba...

2012. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Értek hozzá.

2. Elolvastam a használati útmutatót.

3. Nincs ilyen beállítás benne alapból.

4. Leszedtem az fx camera appot, de sehol nem találom hol lehet a mega pixelt rajta állítani(talán azért mert nem is lehet vele állítani? :-o )

Köszönöm az eddigi válaszokat, bár a problémám még nem oldódott meg.


Esetleg más 5let?

2012. aug. 23. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen android van rajta?
2012. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2.1
2012. aug. 23. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!