Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Monte telefonom...

Samsung Monte telefonom egyszer csak kikapcsolt, és nem lehetett vele kezdeni semmit?

Figyelt kérdés

Két éve van meg kb ez a telefon, és már régebben is voltak ilyen problémák. Feltöltöttem max-ra, aztán másnap nem lehetett bekapcsolni, nem reagált semmire. Kiszedtem az akkumulátort, aztán visszaraktam, de még akkor sem csinált semmit. Aztán csatlakoztattam a laptophoz és ugye rögtön tölteni kezdte. Azt mutatta, hogy teljesen le van merülve. Nem értem, hogy miért.

Ja meg amikor telepíteni akar. Holy crap. Ugye olyankor semmit sem lehet használni rajta. Hirtelen gondol egyet, aztán telepít - ebben az esetben telepítene, ugyanis hiába várok vele napokat, nem jut el 1%-ra sem.

Elég bosszantó a dolog.

Gondolom az akkumulátornak van baja...Vagy ha nem, akkor minek? Kinek mi a tapasztalata? :/



2012. aug. 23. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerbusz!

Ez valószínűleg akkumlátor probléma.

Illetve ha már nagyon rég csinálja, én frissíteném néha a op rendszert. Néha meg tud hülyülni az én telefonom is.

2012. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!