Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért villog a samsung galaxy...

Miért villog a samsung galaxy s3 kijelzője töltés közben?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 21:08
1 2
 11/14 anonim válasza:

ezt egy nem oda való progi okozza ,töltsd le marketről és törlés,nem kell sajnálni,bármilyen szép is a progi

air push detector nevű app letöltendő, az megtalálja a villogást okozó appot. uninstall!

2012. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Egy pár progi csinálhatja a megoldás:

air push detector nevű app letöltendő, az megtalálja a villogást okozó appot. uninstall!

2012. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem csak az volt a baj, hogy gyenge volt a töltő. Nem elég az 1Aes, 2 A-es kell hozzá.
2016. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problém, de nekem nem csak töltés közbem és valamikor mèg restart után sem ajarja abba hagyni. Nagyon gyorsan merül, néha kèpernyő módot vált, és néha egyszer csak azt jelzi hogy kapcsol be úgy, hogy ki se kapcsolt. Nagyon sokszor úgy lefagy hogy addig amíg lemerül semmire sem reagál. Èn nem tudom mi lehet a baj, de ha valaki tud, kérem segítsen. Nagyon megköszönném mert már nagyon zavar.
2018. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!