Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia sola vagy samsung...

Sony xperia sola vagy samsung galaxy advence?

Figyelt kérdés

samsung:

[link]

sony:

[link]


egyik telefont szeretnem megvenni de nem tudom hogy melyiket:(

a sola picit olcsobb ,de gyengebb aksi,nincs elolapi kamera es kisebb a kepernyoje


2012. aug. 23. 22:54
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
ja,es a ram is jobb,
2012. aug. 23. 22:54
 2/23 anonim ***** válasza:
Én az advance-t venném. Én is nagyon nézegetem és pályázok rá :D jobbat ebben az árban nem nagyon találtam.
2012. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hardveresen jobb a Galaxy S Advence. Én azt venném.. :D
2012. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Sola, egyedül ramban gyengébb, minden másban jobb. Az Advance-ben még mindig az S1 ronda kijelzője van.
2012. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

az s2-ben is az a felbontas van,

utolso: mibe jobb a sola?

amint az elso is irta ebben az arkategoriaba nincs jobb,de ha valaki tud az irjon

2012. aug. 23. 23:18
 6/23 anonim ***** válasza:
Mi az hogy minden másban jobb??? A kérdező is vagy 5 dolgot írt amiben az s a jobb. Ráadásul van benne super amoled kijelző! Előlapi kamera nélküli telefont ennyi pénzért már nem is vennék.
2012. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
meg azt szeretnem kerdezni hogy viz ,por es utesellenallasbol milyen a 2 telefon??
2012. aug. 23. 23:23
 8/23 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy ezek mindegy vágyuk :)
2012. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Az S2-nek is szidom eleget a felbontását, de abban legalább normális RGB kijelző van, ebben pentile-os hulladék.

Ha neked a super amoled előnyt jelent, kérj beutalót a szemészetre. Másik lehetőség az, hogy azt sem tudod, miről beszélsz.

2012. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem galaxy ace-em van, tudom nem túl jó a felbontás de nekem már tetszik. Ezeknek meg nagyobb szóval biztos jobb és lehet hogy igazad van de én a kijelző miatt azért még nem azt venném de ha szerintetek ezmiatt sokkal jobban megéri a sola legyen az.
2012. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!