Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte blade-m van ami gyárilag...

Télapó kérdése:

Zte blade-m van ami gyárilag 600Mhz másoknak 700Mhz meg hasonló hogy tudom ezt én is meg csinálni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 23:42
 1/5 anonim válasza:
0%
mármint a processzor? mert az ki kell cserélni ha jobbat akarsz, már ha elbírja a telefon
2012. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ami gondolom nem kis pénzbe kerül
2012. aug. 23. 23:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Cserélni? Az ilyet nem lehet.

Ha húzni akarod a processzort, akkor kell egy megfelelő főzött romot tenni a telefonra. A legtöbb támogatja az overclockot. Ekkor vagy már benne van egy progi a telefonban amivel tudod állítani az órajelet, vagy le kell tölteni egyet a marketből (pl No-frills CPU Control).

De szerintem nem érdemes fele foglalkozni, nem igazán lesz érezhető különbség.

2012. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most 2.2 android van rajta ami nem gyári és nem én csináltam szóval nem értek a rom főzéshez sem valami oldalt tudnál küldeni ami meg bizható ?
2012. aug. 24. 00:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Root+setcpu.

Vagy ha már rootolva van akkor rakhatsz rá custom romot is, onnan az már nem olyan sok, és azokban általában van beépített overclock.

XDA-n találhatsz tutorialt meg mindent.

Viszont ne számíts nagy javulásra, ami eddig nem ment program ezután sem fog, akadni is ugyanúgy akadni fog, semmivel sem lesz jobb, cserébe viszont hamarabb lemerül.

2012. aug. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!