Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Exchange fiók beállítása...

Exchange fiók beállítása hogyan kell?

Figyelt kérdés
Sgs 2-n 4.0.3 ics mellett nem bírom a céges exchange fiókot beállítani. Elfogadja a jelszót meg minden, de amikor ellenőrzi a bejövő posta szerverének beállítását ez az üzenetet kapom a kijelzőre: "A(z) email.xxyy.hu szerver eléréséhez engedélyezni kell a hitelesítéshez szükséges biztonsági beállításokat." Ez mit jelent? A sgs-n (i9000) sikerült minden gond nélkül beállítani mind gb-n és ics-en is, pedig az nem gyári ics volt. Vagy esetleg K-9 mail-t beállítás is érdekel, csak működjön mert fontos volna! Nagyon köszönöm előre is a segítséget!

2012. aug. 24. 10:28
 1/1 Logixxxxx válasza:

A megoldás a Hely és biztonság / Eszközadminisztrátorok kivál. menüpont alatt van. Hiába szerepel már itt az Android saját Mail kliens ikonja aktivált állapotban, valamiért nem veszi figyelembe a szerver.

1. Én letöltöttem az Exmail alkalmazást a Play Áruházból, feltelepítettem, majd beállítottam a mail szerver nevét, fiókot, jelszót stb.

2.Az Exmail ezután korrektül befrissítette az Eszközadminisztátorok kivál. alatt a szükséges biztonsági engedélyt.

3. Ezt követően beindult a szinkronizálás nem csak az Exmail alatt, hanem az eredeti Android klienssel is.

4. Exmail uninstall. Ettől még az eredeti működőképes maradt.


(Lehet, hogy a fenti kacifántos megoldás helyett az is eredményre vezet, ha törlöd a fiókodat, majd újra felveszed)

2013. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!