Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez a szöveg a Vodafonnál?

Mi ez a szöveg a Vodafonnál?

Figyelt kérdés

Amikor hívok valakit ezt mondja be a gépi hang: az Ön hívásokra vonatkozó egyenleg felhasználási ideje hamarosan lejár, kérjük hívja a 177-et és töltse fel folyószámláját.


De hát még van rajta 400 ft, annyiból még elméletileg tudnom kellene hívást kezdeményezni!


2012. aug. 25. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A felhasználási IDŐ jár le, nem a pénz. A vodafone-nál nem 1 év a 3000Ft-os feltöltés felhasználhatósága.
2012. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy az IDŐ jár le, de múlt hónapban vagy az előtt volt feltöltve, és ha ezt elmondja nekem, hogy lejár akkor utána miért nem enged tovább telefonálni!? Hogy véletlenül se tudjam még azt a 400 ft-ot lebeszélni!? Nem arról van szó, akkor mindjárt feltöltöm. Csak kicsit furcsálltam, hogy nem rég volt feltöltve és még van is rajta pénz, akkor miért nem tudok telefonálni!? És mennyi idő a vodafonnál a felhasználási idő, mondjuk a 2ezer és a 3ezer ft-os feltöltésnél?
2012. aug. 25. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én aug.12-én töltöttem fel 3000 forinttal az egyenlegem és az egyenleg felhasználási időszakom vége 2013.aug.13. Tehát 3000-nél 1 év kell hogy legyen.
2012. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha 2000Ft-ot töltöttél utoljára ,az egyenlegfelhasználási idő csak 1 hónappal nőtt.
2012. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 25. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!