Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letöltök egy ingyenes...

Ha letöltök egy ingyenes alkalmazást a telómra, akkor maga az hogy letöltöm az ingyenes vagy a használata? Mert nagyon nem mindegy.

Figyelt kérdés
Bocsi, de még új nekem ez a világ, fél napja vettem először okostelefont, sőt nekem még a tapi is új, mert nagyon régi volt a telefonom

2012. aug. 25. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha fizetős volna le sem tudnád tölteni a bankkártya adataid nélkül !
2012. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha ingyenes, akkor ingyenes a letoltese is, es a hasznalata is.
2012. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, csak attól féltem, h oké h letöltöm de utána majd fel megy nekem a netre, ami viszont már ugye látszani fog a számlámon!! most megnyugodtam!! :D
2012. aug. 25. 14:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Letölteni csak úgy tudod hogy ha netre vagy csatlakozva és vigyázz mert vannak olyan alkalmazások amik a háttérbe betre csatlakoznak és adatforgalmat generálnak.
2012. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*netre
2012. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha nincs tetiltva a neted, akkor fel fog menni, mert az ingyenes jatekokba online hirdeteseket tesznem bele. Ha nincs mobilneted, akkor oda kell figyelned.
2012. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

*vagyis jatekokban es minden mas ingyenes alkalmazasban reklam talalhato.


4-es. Annyit tennek a tiedhez hozza, hogy igaz hogy a letolteshez kell mindenfelekeppen net, de lehet hogy wifi-rol tolt le.

2012. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tiltsd le az adatforgalmat, és minden automatikus frissítést.


Az ingyenes alkalmazás általában ingyenes, ha igényli a netet, az kétféleképpen törénik - ahogy elnéztem - vagy van vmi hirdetés a háttérben, de ez letiltott adatforgalommal nem jelenik meg és nem használ netet, vagy pedig olyan a játék, hogy nethez kötött, és így letiltott adatforgalommal egyáltalán nem indul el.


Nem tudom milyen telód van, nekem androidos, és pl mindig jelez, ha olyan programot vagy akármit akarnék megnyitni, ami adatforgalommal és ezáltal költséggel járna, ha ezt nem szeretném, akkor szimplán nem nyitom meg.

2012. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!