Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le ilyen hamar a...

Nicegirl01 kérdése:

Miért merül le ilyen hamar a telefonom, mikor 4 napja vettem teljesen újonnan?

Figyelt kérdés

Vettem egy Sony Ericsson with live telefont csütörtökön és egy nap alatt lemerül. megnéztem az akkuhasználatot,megjelenítés 80%,levettem a fényerőt 30%ra,hátha akkor annyira nem merül le.. az animációkat is lecsökkentettem,de mégis... :S

valaki? vmi ötlet?



2012. aug. 26. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is naponta töltöm (ritkábban 2 naponta) a sony lww-met. Sztem ez ilyen...
2012. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Androidos telefonok esetébe ez elöfordul.Nekem is ilyen Androidos van.Nálam is ritka, hogy két naponta kell csak tölteni.Egyébként első lemerülés után 12 óráig kell töltön hagyni.De mondom ez Androidnál elöfordul.
2012. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vettél egy új rendszerű telefont és nem néztél utána, mik a jellemzői az ilyen telefonoknak.Hiba.
2012. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de hát miért? o.O

azért kibírhatna vagy 3 napot,minimum szerintem. :\ :)

2012. aug. 26. 18:29
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 18:27

Nem merítünk és nem töltünk 12 órát.

2012. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elöző kommentelő

nekem ezt írta a használati útmutató és ezt is mondák amikor vettem.

2012. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ezt nem értem... :)

nem meritünk?

2012. aug. 26. 18:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Leírom érthetően.

Az androidos telefonok ha nem használod akkor is max 2 napig bírja hiszen a háttérben futó alkalmazásokat nem te írányitod. Ha használod akkor max 1 napig bírja. Bár ez akksitól is függ mert nekem arc s van és 2 napig birja játékkal de ami neked van az ilyen.

2012. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem örülök neki... :\ de köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 26. 18:40
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 18.31

"

nikkel akkumulátoroktól eltérően a lítium-ion akkumulátorok nem igényelnek teljes töltés-kisütési ciklusokat. A formázás is nagyban eltér, hiszen az akkumulátor maximum kapacitása a használatbavételtől kezdve elérhető. A teljes kisütés nem javítja az akkumulátor kapacítását, a töltési ciklus betartásával maximum az akkumulátor kiszámíthatóságát tudjuk helyreállítani. "

2012. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!