Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet cserélni a gyári...

Hogyan lehet cserélni a gyári Samsung androidos boot logot egy másikra?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 22:32
 1/5 LastWords válasza:

Hali!


Elvileg kellenek hozzá root jogok. Nekem Galacy Ace-em van. Elmondom, nálam hogyan működik:

A System\Media könyvtárban van két fájl: bootsamsung.qmg és bootsamsungloop.qmg. Ezt a két fájlt lehet lecserélni valami hasonlóra. Elvileg működik a zip-es boot animation fájl is (van belőle jó pár a neten), bár ezt még nem próbáltam.

Nálam az animáció alatti dallam egy külön fájlban van, ami a System\etc könyvtárban elhelyezett poweron.ogg fájl.

2012. aug. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A telefonom rootolt azzal nincs gond,sôt a boot animációt is bármikor le tudom cserélni csak a logót nem :/.Ez tudod az amikor kiírja hogy milyen tipusú a telefonod. Ezt akarnám a galaxy s2 re lecserélni mert annak a szoftvere van most fent és az animációja is ugyan az.Így viszont teljes lenne a teló :). Viszont megpróbálom amit írtál.
2012. aug. 29. 15:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is amúgy Galaxy Ace van !
2012. aug. 29. 15:34
 4/5 LastWords válasza:

Értelek.

Így már kicsit faramucibb a helyzet, mert ahogy olvasgatom a neten, az már nem megy csak flash-eléssel. Kell hozzá az Odin, meg a fájlok...


Nem tudom, hogy ha az S2 szoftvere van fenn, akkor az mennyiben változtat a lehetőségeken, de itt egy videó, amit érdemes lehet végignézni:

http://www.youtube.com/watch?v=SFZeHWk-O1o

Valami ilyenre gondoltál?


Esetleg még az alábbi linken leírtakat is ki lehet próbálni:

[link]


A dolog számomra is érdekes, de sajnos nincsen arra időm, hogy ezzel próbálkozzak. Ha esetleg sikerrel jársz, azt mindenképpen írd meg. Érdekel.

2012. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké ! Mindenesetre köszi szépen ! Aztán ha sikerült itt megírom :).
2012. szept. 2. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!