Taki97 kérdése:

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Vettem egy Sony Xperia S-t egy GSM-ben. Semmi gond sincs a telóval vagy ilyesmi.. tökéletes állapotban jutottam hozzá.

De a mai napon egyszer csak fölveszem a telefont és nem hallom a partnert. Ezután lecsekkoltam másokat is felhívtam ilyesmi és nem hallottam őket sem. Ha kihangosítom akkor minden oké.

Tönkre mehetett a hangszórója? Nem tudok mire tippelni,de ez nem éppen 3210-es Nokia amit inkább kidobnál mint megcsináltasd. Mennyibe fájhat helyre hozni? :/



2012. aug. 26. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
90% hogy szoftveres gondja lesz, PC Companionnal újra lehet pakolni, ha meg mégis hardver akkor max 8-10K-ban áll meg.
2012. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) és azt,hogy tudom megcsinálni? :O Pc companional? mert az itt homemadebe megoldanám
2012. aug. 26. 23:19
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


A SE saját progija, frissítéshez és a teló karbantartásához (is) jó. :D


Szoftverfrissítés fülön keresgélj, így 2nap nem alvás után meg nem mondom fejből pontosan hol van benne ez a funkció.

2012. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom használom a companiont már frissítettem is vele ICS-re csak ezt nem tudtam :/ Nagyon köszönöm ha működni fog így a teló akkor mesébe foglalom a neved :D
2012. aug. 26. 23:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor jólvan, sok sikert, jöjjön össze.


/Itt az alváshiány hatása, faszán félreértettem amit írtál pedig másodszorra egyértelmű./

2012. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És véletlenül nem tudod,hogy mi lehet a gond a pc companional... ezzel már a múltkor is gondom volt,de valamiért nem akar frissíteni -.-"

Tökéletes internet kapcsolat egy gamer számítógépen Windows 7 alatt. És ez a gép valamiért nem akarja lefrissíteni a telefonom. Megáll az előkészületeknél amikor simán végig kéne szaladnia a sávnak

2012. aug. 27. 09:59
 7/9 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT ISTEN VAGY!!!!!
2012. aug. 30. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Na fasza. :D


(A gépes kérdésed meg elveszett a többi között+ másfél napot aludtam, de akkor oké. :D)

2012. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy másik gépen megoldottam.... semmi gond
2012. aug. 31. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!