Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jailbreak utan nem indul a...

Jailbreak utan nem indul a telefon, csak az apple logo van kozepen. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 00:12
 1/7 anonim válasza:
Dugdbe a gépbe és iTunesba nyomj egy restore-t
2012. aug. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni/izgulni, ezt a legkönnyebb megcsinálni. Ez a legegyszerűbb.
2012. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azabaj h nemtudom hanyas iosra frissitette...mert a redsnowban elfogadja a 4.1et es a 4.2.1et is... amugy 3g az iphone. azt meg lehet tudni valahonnan hogy hanyasra frissitett?
2012. aug. 27. 00:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem nehéz...


1.Rádugod a gépre.

2. Itunes-ben restore

3. [link] megkeresed az Absinthe-s részt ott van telepítési útmutató, meg letöltési link.


4. kész a jailbreak.

2012. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt mar mind megcsinaltam...a 3gre a 4.2.1 az utolso verzio, itunesbol megvolt a restore, utanna redsnow elvegzi a dolgat, ugyanugy csinaltam ahogy a youtubeos videokon mutatjak, bejon az ananasz, utanna ujraindul, de egyszeruen nem jon be semmi csak az alma marad...tegnap estetol nem indul be. Valakinek van otlete mit cseszhettem el?
2012. aug. 27. 11:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Valaki teamvieweren hajlando lenne megnezni?
2012. aug. 27. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Absinthe törést próbálj.
2012. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!