Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy blogom, feltöltöttem...

Van egy blogom, feltöltöttem a képeket Picasába, közben van Androidos telefonom. Hogy tudnám megcsinálni, hogy ne szinkronizálja?

Figyelt kérdés

A galériában láttam, hogy nem csak a telefonnal készített képek vannak ott, hanem a blogos képek is. Meg lehet csinálni, hogy ne látszódjon? Samsung galaxy minim van. találtam ezt: [link]

de a beállításoknál nincs galéria, de azért a szinkronizálást kikapcsoltam, meg amit leírt, de még mindig ott vannak a képek. Picasát meg nem tudtam törölni, szerintem nem is lehet (?) Tud valaki segíteni? köszönöm



2012. aug. 27. 00:57
 1/3 A kérdező kommentje:
sikerült :)
2012. aug. 28. 22:56
 2/3 anonim válasza:
Bocsi, de a Picasába pontosan milyen honlapcímen és hogy lehet képet feltölteni?
2012. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nekem a gmaillel kapcsolódott össze. az összes átment.
2012. nov. 23. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!