Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kezd megkattanni az iPhone...

Kezd megkattanni az iPhone 3GS-em. Régebben számokat hívogatott és elindította az iPod-ot, mostanában pedig azt játssza, hogy zárolja a SIM-et és nem mindig lehet érteni a beszédet hívás közben. Cseréljem újra, vagy még lehet rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó kis telefon, imádom. Eléggé ütött-kopott már csórikám, de direkt nem cseréltem le az újabb Phone-ra, mivel tökéletesen elégnek bizonyult. Van jó pár jelölt: SONY XPERIA S, vagy P, iPhone 4, vagy 4S, Samsung Galaxy S3, vagy HTC ONE X. Tudom, nem igazán egy kategória, de nálam egyenlőre ezek ezek jöhetnek szóba.

2012. aug. 27. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha megszeretted és megszoktad az iPhonet (esetleg több másik apple cuccod is van mellé) lehet okosabb lenne maradnod ezen a vonalon és iPhone 4 vagy 4s-t venni. Nem?


Ha mégis inkább androidban gondolkodsz a Sony sorozatot ajánlom én is. Nagyon jó készülékek és szeretem a Sony új designját is.

A HTC One X ről is csak jót hallottam. Valószínűleg nem jársz vele rosszul.

2012. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már nem éri megvenni az iPhone 4S-t, inkább várj az iPhone 5-re. Reméljük hogy a megjelenéséig kibírja a 3GS ;)
2012. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát igen, ez a problem, hogy már nagyon hozzám nőtt maga az iPhone és már nem igazán lenne jó megvenni a 4S-t, mivel tökön döfném magam, ha rá egy hónapra kijönne az 5.. De ha mondjuk választanék egy Xperia S-et, vagy egy One X-et, akkor elég keserves lenne átszokni az Androidra, pedig szerintem nagyon jó, könnyen használható és összeszedett oprendszer. Sajnos már elég sürgősen kéne, mivel most kiírta mind a 95 kontaktra, hogy van 99 nem fogadott hívásom mindegyiktől, holott nem is hívtak..
2012. aug. 27. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire hozzánőttél az iPhone-hoz tényleg várd meg az iPhone 5-t. Esetleg nyomj egy restor-t a 3GS hátha megy bele még egy kis szusz hogy kibírja azt a 1-2 hónapot az iPhone 5-ig. :)
2012. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah , szerintem is ez csak szoftverhiba , nyomj egy restore-t és semmi baja sem lesz a készüléknek.
2012. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát lehet hogy rosszul, de úgy döntöttem, hogy bírja amíg bírja, addig használom, már nem akarok csinálni vele semmit. Már megszolgálta a maga idejét.:)
2012. aug. 28. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!