Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » !!! SŰRGŐS!!!! Samsung Galaxy...

!!! SŰRGŐS!!!! Samsung Galaxy Minire van 2.4. 0-s frissités ha van akkor honnan tudnám letölteni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 10:31
 1/6 anonim válasza:
én úgy tudom, hogy 2.3.6nál megáltak. de kies-el nézz utána, illetve főzött rom-ban már simán megtalálható 4.0 is!
2012. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2.4.0 biztos nincs, mert a 2.4 a 4.0 régi kódja, de ha úgy érted hogy Ice Cream Sandwich van-e rá, akkor a válasz az hogy hivatalosan nincs, főzött romban talán van.
2012. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké köszönöm és ezt a "főzött rom" dolgot hogyan lehet megcsinálni?
2012. aug. 30. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, ennek utána kell nézned, mert hosszú ide leírni, leírok pár alap dolgot.


Főzött rom esetén a telefon teljesítménye növekszik akár 50%-kal is. Fontos tudni, hogy a főzött romok telepítése után a garancia elveszik a telefonra (tulajdonképpen már a ROOT folyamatnál elveszik). És ha elrontod, akkor a telefonod papírnehezék lesz. Mivel Samsung telefonod van, és Galaxy szériás, ezért nehéz elrontani a betonbiztos bootloadert, de lehetséges (ha leírás alapján csinálsz mindent, akkor nem lehet probléma, minden lépést 2x vegyél át, nézd meg, főleg az első telepítésnél).


Na de honnan szerzel főzött romot?

Tudsz angolul? Ha igen, akkor [link] oldalon nézegelődj, keresd meg a telefonodat és általában úgy kezdődnek a topikok, hogy

[ROM][ICS]romneve[Dátum][extra1][extra2]...


A ROM jelzi azt hogy ez egy ROM...(you don't say???). Az ICS jelzi azt hogy 4.0-s android (ha 2.3, akkor [GB], de lehet hogy így írják inkább: [4.0.4], [2.3.7]).


Ha nem tudsz angolul, akkor pedig [link] Annyira nem szeretem ezt a fórumot, mert sok az okoskodó kocka.


És még valami:


Minden ROM-nál (minden rom .zip) írnak egy olyan dolgot hogy "MD5". Ha nem hivatalos helyről (hivatalos alatt most az XDA fórumon, a fejlesztő által írt postból) töltöd le a ROM-ot, mindig ellenőrizd le. Vannak rá programok, "md5 checker" vagy hasonlóan keress rá gugliba, beilleszted a .zip-et, majd mellé a kódot amit ott látsz, és ellenőrzi hogy hiteles-e, így elkerülhető az, hogy esetlegesen átverjenek és rossz romot csomagoljanak be azzal a névvel.


Sok sikert!

2012. aug. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és még arra lennék kiváncsi hogy így a telefon teljesítménye változnifog mármint hogy lassabblesz vagy ijesmi?
2012. aug. 31. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:

"...a telefon teljesítménye növekszik, akár 50%-kal..."


Köszönöm hogy megtisztelsz azzal, hogy végigolvasod amit írtam, ha már vettem a fáradságot és válaszoltam egy olyan kérdésre, amit a keresőből vagy google-ből is megtaláltál volna...-szarkazmus forever-

2012. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!