Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple fanok: IPhone 3G szoftve...

Apple fanok: IPhone 3G szoftverét, hogy kell rendesen újrarakni (IOS 4.2.1)? Mi lehet a gond, részletesen lent.

Figyelt kérdés

Elmúlt időszakban kicsit kezdett belassulni a rendszer. Tesóm tanácsolta tegyem újra nem árt a telefonnak.

Sikerült is 4.2.1 IOS-t, de problémáim akadtak és nem tudom mit rontottam el.

- Nem tudok a menüben háttérképet betenni csak a lock screenbe. Eddig ment de azóta nem.

- Facebook alkalmazást az App Store-bol nem engedi letölteni mert azt írja, 4.3-ra jó. Leírásban meg azt olvasni 4.0-tól akár melyikre telepíthető.


Újra rakás előtt egyikkel sem volt problémám, valami programmal kilehet küszöbölni ezeket a Cydiaból?


Remélem tudok segíteni, mert tanácstalan vagyok. Előre is köszönöm.



2012. aug. 27. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
rádugod a telefont a gépre , iTunes-be belemész , kijelzi a telódat , rámész ,hogy restore , és amikor megkérdezi ,hogy backupolni e szeretnéd , akkor ne fogadd el és menny arra rá , hogy set up as a new iphone v vmi iesmire. És NE JAILBREAK-eld az iPhone-t.
2012. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!