Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy minin hol...

Samsung galaxy minin hol tudom áthelyezni az egyik zenét a mobil tárhelyéről az SD kártyáéra?

Figyelt kérdés
A telefonom belső tárhelye megtelt de az SD kártyámon még van hely. Áthelyezném de nem tudom hogy kell! Valaki léci írja le a folyamatot! :)

2012. aug. 28. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen zenét akarsz áthelyezni? Mert a belső memóriába csak a gyári hangok vannak, meg egyéb gyári dolgok, az üresen álló helyre meg az alkalmzások és játékok települnek. A belső memóriához meg nemigazán lehet hozzáférni.

Mindenféle zene, kép, videó stb. amit úgy másolsz fel gépről, a memóriakártyára kerül.

Inkább az alkalmazásokat kellene áthelyezni a kártyára, a fölöslegeseket meg letörölni.

2012. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,igazából nem feltétlen zenét,de igen inkább alkalmazásokat szeretnék.és nem igazán tudom hogy hol és hogyan :D
2012. aug. 29. 13:49
 3/4 heyholetsgo válasza:
nekem is azt irja ki h a telefon belső memóriája megtelt és nem tudom át helyezni :SSS és még azt is kiirja h az üzenetek tára megtelt mikor minden üzenetet kitörötlem és csak hármat hagytam meg :SS
2012. szept. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alkalmazások ->alkalmazások kezelése -> és itt lehet próbálkozni.
2012. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!