Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-955 vagy Nokia...

Alcatel OT-955 vagy Nokia Lumia 610?

Figyelt kérdés

Hasonló árkategóriában lévő két telefon. A Nokia jobban tetszik külsőre és a márkája miatt is, 10 éve csak Nokiám van és elégedett vagyok velük. Viszont ennek a telefonnak csak 65 000 színt tud a kijelzője, míg az Alcatelé 16 milliót. A kamerájuk ugyanúgy 5 megapixeles, a kijelző felbontása is ugyanolyan. Wifi, fotófény stb., szinte mind egyezik a két telefonban. Az Alcatel Android-os, a Nokia Windows Phone-os, ezekben azonban nincs tapasztalatom.

A kérdésem az lenne, hogy ti melyik telefont választanátok? A Nokia csak 2000Ft-tal kerülne nekem többe az előfizetésem miatt. Viszont ez a 65ezer szín eléggé kevésnek tűnik, nem lesz tőle rossz minőségű a kép? Az Alcatel viszont túl nagy telefon, múltkor láttam élőben, hatalmas... de részben pont ezért tűnik olyan komolynak, internetezéshez pont jó az a nagy kijelző. Nem tudom, melyiket válasszam. Ti melyiket vennétek meg?


2012. aug. 28. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Én a helyedben az alcatelt venném sokkal jobb a kijelzője nagyoobb is szebb is és az a 3000ft is valami
2012. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak 2 évente veszek telefont, így az a párezer Ft nem számít. A fő, hogy strapabíró és tartós telefon legyen. Ezért tartok az Alcateltől. Nokiám még sosem hagyott cserben, még az 5 éve leselejtezett telefonom és tökéletesen működik. Az Alcatelt viszont nem ismerem.
2012. aug. 28. 12:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a lumiát venném a nokia sokkal nagyobb márka a windows phone gyors az acatel sztem nem jó, a nokiának van egy rakat alkalmazása, ingyenes térképe stb. Megéri azt a 2000 Ft-ot én a 610-est venném.
2012. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ez a 65ezer szín nem kevés?
2012. aug. 28. 13:02
 5/12 anonim ***** válasza:
a különbség nem olyan nagy hogy egy átlagember észre tudja venni !
2012. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A másik, ami a Nokia ellen szól, az az unalmas rendszere. Kevés alkalmazás, mindent a telefon aljáról kell előhalászni... abszolút nem szórakoztató telefonok. Ezért sem vagyok oda.
2012. aug. 28. 13:19
 7/12 anonim válasza:
Nekem OT995- öm van, profi gép, teljesen akadásmentes és szeptemberben jön rá az Android 4.0¡
2012. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem lumia 610- em van. Ezt vedd! Ne a vacak Alcatelt még a Huawy is jobb annál... A lumián windows phone 7.5 van. Nem sokára 8.0 lesz. Egyébként ha fekete színben veszed akkor meg leszel elégedbe vele. Szerintem nem olyan rossz a kijelző!!!
2012. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Azt kihagytam hogy a lumia csak akkor jó ha van hozzá egy profi számítógéped, ZUNE szoftverrel. Plusz zseb wi-fi vagy extra sok mobilnet(10Gbit/hónap) A ezek megvannak akk.nagyon király telefon. Nfc képes
2012. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
azért azt hozzátenném, hogy semmilyen ma kapható windows-os telefont nem lehet majd wp8-ra frissíteni...
2012. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!