Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet behelyettesíteni...

Hogy lehet behelyettesíteni egy sams. Galaxy minin az adobe flash playert?

Figyelt kérdés
Kaptam egy samsung galaxy minit, de még nem ismertem rendesen a telefont. Ezért nem tudtam, hogy nem megy vele a flash player. Mostmár nem tudok mit tenni, és új telefont nem veszek.Ezért érdekelne egy másik program ami helyettesítheti a flash player 11-et... előre köszi!

2012. aug. 28. 15:20
 1/8 Cloofer ***** válasza:
Soha a büdös életbe nem fog menni rajta a Flash, szóval ezt a kérdést nyugodtan felejtsd el.
2012. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A flash playert nem lehet helyettesíteni semmivel.Az Armv6-os proci meg képtelen futtatni az Adobe Flash Playert és miután Armv6-ra NINCS flash player nyugodtan el is felejtheted hogy youtubon kívül máshol tudj videókat nézni.(plusz egyes játékok is megkövetelik a flash playert)
2012. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az előző 2 válaszolóknak igaza van, a Flash Player nem működik Galaxy Mini-n, és más program sem képes helyettesíteni azt!
2012. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem :/ mivel a kérdésem kiírása után elkezdtem KUTATNI és találtam egy nemrég kitalált fhlas-t tehát mindenkinek jó :) (Nekem és a miniseknek legalábbis)
2012. aug. 28. 18:12
 5/8 A kérdező kommentje:
2012. aug. 28. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Rohadtul működik, galaxy giomon frankón ment, megfelelő apk kell hozzá, pár plusz rendszerfájl, root, és root vgy ES explorer..

5 perc alatt meg lehet csinálni.

2012. aug. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Puffin web böngésző. De akadozni fog
2012. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok én is minis vagyok és ugyanezzel a problémával küzdök. Tudna valaki linkelni egy ilyen flash helyettesító progit meg az egész eljárást?
2012. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!