Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két, vagy egymagos telefont...

Két, vagy egymagos telefont vegyek, ha nem biztos, hogy kihasználnám a kettőt?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja, hogy milyen jó a Sony Xperia S, de nekem elég drága, 1,5 havi fizetésem nem nagyon akarom rákölteni.

Nem is igazán tudom miben jobb a kétmagos, durva játékokra, gyors netre ott a gép, keveset használnám ilyenekre, telefonálni-fotózni-zenét hallgatni lehet olcsóbbal is.

Helyette a Sony Ericsson Xperia Arc S-en gondolkozom, az csak egymagos, de a többi tekintetben megfelelő.

Áldozzak ennyi pénzt a kétmagosra? Vagy felesleges?



2012. aug. 29. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az Xperia S megéri, viszont ha nem kell a két mag, tényleg felesleges. Az Arc S viszont már rég nem éri meg, 50 ezerért ott az Alcatel OT-995, pontosan ugyanazt tudja.
2012. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 intrepid ***** válasza:
Szerintem a kérdésedben, leírtad a választ is.
2012. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"1,5 havi fizetésem nem nagyon akarom rákölteni"


Ez a legjobb kiindulási pont. "Addig nyújtózkodj, ameddig..." Ha keveset keresel, akkor sztem ne add oda egy TELEFONÉRT 1.5 havi béred.

2012. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vagy még xperia u vagy p
2012. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A P 16 giga és nem bővíthető, az U kisebb kijelzős és gyengébb képeket csinál.

Alcatelem nem volt soha, nem tudom milyen minőségű, olvastam róla rosszakat is. A Sonyval sosem volt bajom.

A párom mondta, hogy ha már rászánom magam az okostelefonra, akkor nem valami gagyit vegyek. De csúcsmodellre meg nem igazán van szükségem.

2012. aug. 29. 18:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez az Alcatel már nem az az Alcatel. Semmivel nem rosszabb, mint az Arc S - ellenben talán még egy kicsit gyorsabb is.
2012. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél xperia p-t, vagy sola-t.
2012. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem értem minek foglalkozol vele, ha azt sem tudod mire jó a 2 mag. Mert nem csak arra lehet használni, hogy netezz meg játsszál. Fotókészítésnél elég sok múlik azon, hogy milyen sebességgel dolgoz fel a telefon.

Én konkrétan nem vennék Sonyt, mert iszonyat csúnya a képe. ZTE Blademmel jobb képet csináltam mikor még az volt, mint haver az Xperia X10 el.. Most egy HTC One X van amit nem bántam meg. Ha futja az Arc S re inkább ezt venném. [link] Minőségibb telefon... aki ért hozzá és nem Sony mániás b*uzi az tudja, hogy ez jobban megéri.

2012. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A One S pont nem éri meg, nálunk Snapdragon S3-mal árulják S4 helyett és gagyi pentile-os a kijelzője.
2012. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%

Alcatelt az életben nem vennék!

Régen is, és most isz szarok!!

Szegény ember "okos" telefonja.

2012. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!