Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Neptun hogy érhető el...

A Neptun hogy érhető el mobiltelefonról?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 02:26
 1/5 reptoid ***** válasza:
Beírod a böngészőbe a címét és megnyitod.
2012. aug. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Debreceni Egyetem: [link]


BME: [link]


Megy ez.

2012. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, bunkókáim. Az én iskolám nemtunja nem nyílik meg, mert nem megfelelő hozzá a böngészőm. (A kért böngészők pedig csak számítógépen telepíthetőek.)
2012. aug. 30. 13:32
 4/5 anonim válasza:
Ez azz, azért vagyok bunkó, mert megmutattam, hogy tud működni, és ahogy nézem, másnak is. Persze rajtad kívül mindenki bunkó, akinek valami összejön, de annyi fáradságot nem vennél, hogy leírod milyen telefonod, milyen böngésződ van, melyik suliét akarod megnyitni...
2012. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én a "megy ez" megjegyzésedre írtam, hiszen nagyon lealacsonyító volt. Samsungom van operával és a szolf neptunt akarom megnyitni.
2012. aug. 30. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!