Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Djuice-Okostarifa 90- Hogy...

Djuice-Okostarifa 90- Hogy tudom leellenőrizni, mennyit telefonáltam hálózaton belül és kívül?

Figyelt kérdés
Ez a csomag 45 perc hálózaton belül, és 45 perc hálózaton kívüli hívást foglal magába. Van esetleg erre valami program, alkalmazás vagy bármi amivel tudom mérni, hol tartok az adott hónapban? Tudom így elsőnek butaságnak tűnhet a kérdés, de nem szeretném összeszámolgatni a hivás naplóba. Átlépni a csomagba foglalt perceket pedig nem akarom. (Ha kellemetlen megjegyzést szeretnél hozzáfűzni, inkább NE írjál, spórold meg magadnak.)
2012. aug. 30. 09:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!