Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet joystick-ot használ...

Hogy lehet joystick-ot használni android alatt?

Figyelt kérdés
Van egy Vodafone smart 858-as mobilom, rootolt, android 2.2-vel, és egy LG GT540-em android 2.3-al. Szereztem hozzá egy usb anya - anya kábelt, és az lenne a kérdésem, hogy hogy tudom - e valahogy használni a hozzá csatlakoztatott eszközöket: egér, joystick, vagy billentyűzet. Esetleg pendrive-ot lehet valahogy így kezelni?

2012. aug. 30. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. A srácokkal az akkor még friss és feltört Playook tablet alá akartunk ilyent összerakni és meg is csináltuk még anno. A lényeg hogy USB OTG driver kell. Szerintem android alá is hasonlóan meg lehet oldani (bocsánat egyszerűbben :D a BB nagyon macerás)


Gyorsan rákerestem:

[link]


Ahogy nézem itt is a lényeg az USB Host (otg) amire szükséged lesz. Sok sikert. Szerintem menni fog.

2012. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor forrasztanom kéne egy kábelt és ennyi?
2012. aug. 30. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!