Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hallottam egy telefonszámról...

Csajszi001 kérdése:

Hallottam egy telefonszámról (0680222111) állítólag fax. De én úgy tudom, hogy az nem tudja letenni. Tudom már sokan kérdezték, de én komoly válaszokat szeretnék. Én is felhívtam de csak sipolt. Valaki aki még próbálta felhívni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A T-Com ügyfélszolgálati telefax-száma.
2012. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 80-as számok ingyen hívható zöld számok.
2012. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egy faxot vagy egy faxmodemet meghívsz, akkor az sípolni fog, várja a te modemedet. És a modem természetesen le is tudja tenni a vonalat :) De mit akarsz vele egyáltalán?
2012. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ahjjj ez egy lejárt lemez pff mindenki ismeri ezt a számot régen nagyon sokat szórakoztam vele de csak a kör című filmből szól a sipolós zene xd semmi extra
2012. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"De én úgy tudom, hogy az nem tudja letenni. "


Rögtön meg is van a probléma forrása.

Rosszul tudod.

Mit gondolsz, ha bekötnek egy fax vonalat és te véletlenül felhívod, akkor már úgy marad és igényelhetnek másikat mert nem "teszi le"?

Előttem helyesen szóltak.

2012. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én már hívtam többször is de semmit sem csinált csak sípolt aztán magától lerakta.... :D


Valaki mesélt olyanokat ,hogy beleszólt valaki és azt mondta,hogy 7 nap múlva megfog halni...... :D Meg állítólag valakit visszahívott.... Úristen!!!! -.-

Nem hiszek ilyen butaságokat el :D

2013. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!