Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez minek lehet az oka? Új fél...

Stewi kérdése:

Ez minek lehet az oka? Új fél napos telefonról van szó.

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy ma kaptam egy Sony Xperia Go telefont, nagyon jó, tetszik , annyi a gondom vele, hogy hívás közben, nagyon halk a hangszórója hiába maxon van a hangerő hívás közben, de arra gondolok h lehet az, hogy por víz és ütésálló a teló, lehet vmi védelem miatt halkabb vmi szigetelés vagy nem tudom, meg az h mivel hogy érintő képernyős és van rajta billentyű zár hívás közben, amit lezár hogy az arcunkkal hívás közben ne tudjuk elnyomkodni, de viszont nem azonnali reagálással old vissza, van h normálisan, de van hogy nem akar egyáltalán visszaoldani, ez beállítás kérdése lehet vagy micsoda ?

2012. aug. 30. 16:09
 1/1 anonim válasza:

Szerintem ez ilyen lehet.

Nekem még életemben nem volt olyan telefonom, aminek normális lett volna a hangereje.

Volt mindenféle telóm. Samsung, Nokia, Alcatel, LG, mindegyiket max. hangerőn használtam, mégis alig hallottam valamit, ha egy kicsit forgalmasabb helyen tartózkodtam, utcán se.

2012. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!