Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mien jatekok indulnak el...

Mien jatekok indulnak el samsung gt-c3300k champ telefonon?

Figyelt kérdés
nm csak jatek hanem barmi erdekelne amit ha rateszek elindulna. Probalkoztam javaval is meg Jad al is de egyik sem megy. Probaltam a kodos letoltest is a "GETFREE.CC" oldalrol de az sem megy. Legyszi segitsetek ha tudtok mert mar nincs amit csinaljak rajta es nagyon kezdem unni. :(
2012. aug. 30. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A Champ-el nem lehet játszani.Nagyon kevés játék van rá azok is sz@rok.A champ CSAK telefonálásra, esetleg sms-re való.
2012. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az előző nagy hülyeséget írt.

A champen lehet videót nézni, zenét hallgatni, rádiót hallgatni/rögziteni a memóriára, játszani rajta pl: Doodle Jump Deluxe, Diamond twister stb.

Lehet rajta netezni is, erre nagyon jó telefon.


Aki nem hiszi, annak üzenem hogy ilyen telefonról facebookozok, gykzok,9gaget is nézek róla, szóval ja

2012. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség.Zenét hallgatni meg megnézni a naptárat és hasonlók még egy 2004-es Nokia is tud,az nem nagy dolog.Viszont wifi nincs benne és a kis képernyője és lassúsága miatt képtelenség rajta normálisan netezni és így élvezhetetlen az egész.
2012. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja meg a 2006-os Nokia 6234-emen megy a Doodle Jump, tehát egyáltalán nem bonyolult játék el lehet vele szórakozni, de azért vannak élvezetesebb játékok amiket a csempe nem tud elindítani de az én Nokia N70-em igen.
2012. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én se azt mondtam, hogy a Champen minden megy, de ha egy kezdő érintőképernyős telefont akarsz, amin lehet zenét hallgatni, és nem akarsz sokat fizetni érte, akkor jó telefon.


De igazság szerint én egy Telenor Onetouch-ra gyűjtenék az előző szempontok alapján, mert abbam még wifi is van.


Én viszont már megszoktam ezt a telefont, arról nem is beszélve, hogy sztereó hangszórós.

2012. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó telefon...Hát attól függ, ha azt vesszük hogy lehet vele telefonálni meg minden alap dolog megvan benne akkor egy Nokia 1208 is jó.Csakhát nem érintőképernyős;És aztán?!Vannak sokkal jobb telefonok amik nem érintőképernyősek.

Ami a sztereó hangszórókat illeti:pl.a Nokia 6234 és a nokia X2 is sztereó hangszórós pedig szintén alap és olcsó telók.

2012. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha pedig alap és olcsó telót akarsz amin lehet zenéét hallgatni(!!!!)Akkor mmiért nem jó egy Nokia X2 vagy egy Galaxy Y(ha érintőképernyőset akarsz)?
2012. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!