Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy mini, nem kapcsol be,...

Galaxy mini, nem kapcsol be, szoftver gondos. Hogy oldjam meg? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem kapcsol be a mobilom.. a Samsung animációig eljut, ott megakad és azt ismétli. ROM-ot telepítettem rajta, működött is, csak mikor egy régebbi verziót akartam visszatenni.. ezt csinálja.. azóta nem használ a rom csere se...

valaki?



2012. aug. 30. 23:12
 1/4 anonim válasza:
factory reset amikor vissza rakod a régi rom-ot? wipe data, wipe cache meg ezek.
2012. aug. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

megvolt.. semmi változás..

ha visszarakom azt a rom-ot amivel utoljára ment megy... ez egy 4.0.4 cyogen mode 9.0

és... ha az eredetit vagy bármi mást próbálok nem tudom feltenni mert megakad a samsung animációnál :S

2012. aug. 31. 21:05
 3/4 anonim válasza:
ha főzött romod van rajta, akkor nem minden esetben lehetséges a visszaállitása a régi szoftvernek. az enyémen is főzött rom van, ez egy SGS I9000GT, bizony nekem is volt, hogy figyelmetlen voltam, és majdnem felül irtam egy oylan parancsot, amit utána nem lehet volna visszaforditani. Viszont. próbáld meg azt, hogy mikor indul a telefon, utána hosszasan nyomod a kikapcsológombját. ha siker van, akkor bejön a kis ablak, hogy ki akarod kapcsolni, vagy ilyesmi. ennél az időnél egy kicsit tovább kell nyomni a power off gombot. ekkor --nekem-- előjön a kis menü, ahol lehet buherálni a telefont, BELÜLRŐL. a fel- és le halkitó gombbal lapozok a menük között, a power on/off gomb pedig az enter. nekem itt sikerült 1-2 apróbb gondot elháritani. csak remélem, hogy tudtam valami hasznosat mondani! :) --Chocky--
2012. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát.. köszönök minden választ.. sajnos, szerviz lett a vége.. :) :/
2012. szept. 17. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!