Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik a market alkalmazá...

Nem működik a market alkalmazás?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy sony ericcson xperia x8-am és nem indul el rajta a market alkalmazás. Mi lehet a gond? Előre is köszi a válaszokat!

2012. aug. 31. 00:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Xopj le, tudod.


Még te ajánlod itt az x8-at, hogy az milyen fasza...


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2012. aug. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Utcsó: +1

Kérdező: Dobd a tóba azt a telot.

2012. aug. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező:


Szvsz tényleg húzz anyádba. Alig fél órával azután, hogy ajánlod az x8-t, benyögsz ide egy kérdést, hogy xar az egész és tök a tromf.



Megalol...

2012. aug. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

vagy nem tűnt fel neki hogy ki van írva a neve

vagy trololololololoolooooo

2012. aug. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Ácsi egy kicsit. Mi is volt előbb?

Az ajánlás. Szóval míg nem mondja meg Ő, hogy mi is a helyzet, azért ilyen szavakat ne használjatok. (ha igazatok van se.) Nem vagyok senkivel, de azért itt nem egy komment kissé túl erős.

2012. aug. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Êrdekes, hogy alig 30 perc után bexark a market....
2012. aug. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%
És ettől máris jogosultnak érzitek magatokat, hogy a másik felmenőjét emlegessétek? Már nem is azért, de ha szokásom lenne, már rányomtam volna a bejelentő gombra, ugyanis ez a trágáron túl sértő is. Ezen felül majd meglátjuk melyikünknek van igaza. Én egyenlőre nem foglalok állást magában a kérdésben.
2012. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mióta vagyok itt a gyakorin?


Mióta egyáltalán létezik...

Mindegy én nem mondok semmit, de sokat tapasztalatam itt azóta, túl sokat is...

2012. aug. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne úgy értsd, hogy jobbnak tartom magam, de nem mindig az idősebb a jobb, és nem mindig a fiatalabb a hülye. De most gondolj bele magadban. Hogy esne, ha azt írnám: "Any*dat szidd, ne őt!" Ugye hogy nem jól. Lehet több tapasztalatod van, mint mondjuk bárki másnak, de bárki másban ezek szerint több emberiség van, mint benned. És ezt nem a múltkori miatt írtam most, hanem mert egyikünk sem tud semmit a kérdezőről. Így én nem védem meg, de azért Te se állj neki ilyen kijelentéseket tenni. Persze ez mindenkire vonatkozik, aki a szájára veszi egy idegen rokonait.
2012. aug. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát én kb. lexarom...


De nem Ő lesz aki ilyen kérdésekhez hozzászól valaha is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


De x8-at ajánlani azt aztán tud...

2012. aug. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!